ALTI AYIN BİLANÇOSU
Taner Kılıç

Taner Kılıç

ALTI AYIN BİLANÇOSU

03 Ekim 2014 - 14:31

Merhabalar sayın okuyucularımız ilk önce Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

 

Bu haftaki yazımda malumunuz artık Belediyeler 6 ayını doldurdu bu nedenle belediye başkanları bir bir hizmetleri ve yapacakları için CHP genel merkezine rapor vermek için gidip gidip geliyor. Kimi belediye bu altı ay içinde başarılı işler yaptı. Kimi de eski belediye başkanlarından kalan projeleri hayata geçiriyor.

 

Bakalım daha neler yapacak belediyeler bekleyip göreceğiz.

 

Geçen gün Çiğli'de dolaşırken kasaplar meydanının adeta araba istilasına uğramış gibi olduğunu gördüm. Başkan Hasan Arslan buna bir çözüm bulursa daha iyi olacak. Benim önerim burayı trafiğe kapatıp sevgi yoluna çevirebilir. Emin olun vatandaşta buna çok sevinecek. Temizlik işlerini yapmaya çalışan çöp kamyonu araya girmiş çıkamıyor. Çünkü her yer araçlarla dolu. Neden Çiğli'de de Bayraklı, Alsancak, Karşıyaka’da olduğu gibi yayaların gezdiği, yürüdüğü, alışverişini yaptığı alanların araç trafiğine kapatılıp halkın rahat yürüyebileceği, alışverişini yapabileceği bir çarşı olmasın.

 

Ak Parti yönetimindeki ilçelerin durumuna gelince; Henüz ilçe başkanlarının kim olacağı daha belli değil. Herkes merakla bu belirsizliğin çözüleceği günü bekliyor. Bu gidişle bu belirsizliğin çözümü yine bayramdan sonraya kaldı.

Bana gelen bilgilere göre; Ak Parti İzmir Milletvekilliği için aday adayı olarak bir kaç isim netleşmiş durumda ama bunu açıklamak için henüz erken. Daha sonraki süreçlerde siz değerli okuyucularımızla bunu paylaşacağım…

Kalın sağlıcakla...

YORUMLAR

  • 0 Yorum