Herkes Taraf Olmuş!!!
Taner Kılıç

Taner Kılıç

Herkes Taraf Olmuş!!!

10 Kasım 2014 - 20:12

 
Merhaba sayın okuyucularımız,Bu yazımda siyasi partilere değinmek istiyorum. Vatandaş artık bu partilerden bıkmış, çaresiz kalmış... Kime oy vereceklerini şaşırmış durumda. Türkiye genelinde 60'a yakın siyasi parti var. Ama ne yazık ki elleri mahkum sadece 3-5 partiye oy veriliyor. Peki diğer partiler ne? Kuru kalabalık bu kadar parti neyimize! Ne yapacaksınız? Gelenler ne yaptı ki siz ne yapacaksınız? İzmir'de ki siyasi partileri derseniz; Ak Parti'de artık isteksizlik var. Birkaç kişi dışında kimse yönetime talip olmaya yanaşmıyor! Artık insanlar sıkıldı siyasetten.
 
MHP son zamanlarda AKP ile polemik içinde. Bırakın bu polemiği artık! Siz neyin peşindesiniz? İnsanlar ölüyor, düşmüş canının derdine siz ise ne yapıyorsunuz? Birbirinizi yiyip duruyorsunuz.
 
CHP’de ise; İzmir'deki partililer Ali Engin'i artık istemiyor! Bir kongre olsa da artık değiştirsek İl başkanını deyip duruyorlar. Yani artık vatandaş değişim istiyor...
 
Bazı kişilerden tepkiler geliyor.
 
‘Kardeşim sende hep CHP'li belediyeleri yazıyorsun.’ Diye... Yazarım arkadaş, herkesi yazarım. Sizler taraf olursanız yazarım. Yalan yanlış sözlerle kandırmayın insanları 3-5 gazete taraf tutuyor diye zannetmeyin ki İzmir de sadece bu gazeteler var. Etrafınıza iyi bakın 40'a yakın gazete var. Onlar üvey evlat mı? Seçim zamanı gelince de peşimizden koşup durursunuz...
 
‘Artık başkan koltuğuna oturdum. 5 yıl ben buradayım. Bana bir şey olmaz’ Deme...Bak eski başkanları artık arayıp soran var mı?
 
Yok! İş bitti her şey bitti. Unutmayın dostluk sırf parası olduğunda değildir. Ben İzmir de gazete sahipleri arasında en genç işletmecilerden biri olarak kimseyi arkama almadan,destek almadan, kimseye taraf olmadan ayakta kalıyorum. Gücümün yettiği kadar ayakta kalmaya da devam edeceğim.
 
Bir sözle yazımı bitirmek istiyorum
 
Güvenme hiçbir şeyine, bir sel gelip alabilir,
 
Bana bir şey olmaz deme, gelip seni bulabilir.
 
Karanlıkta kalsan bile, yarın güneş doğabilir,
 
Hayat bu hiç belli olmaz, her an her şey olabilir.
 
Kalın sağlıcakla.

YORUMLAR

  • 0 Yorum