Zürih’ten Medifema’ya tedavi için gelecekler

EGEOLAY/İzmir Özel Medifema Hastanesi, İsviçre’nin Zürih kentinde Türk yatırımcılara ait Medipark Kliniği ile sağlık turizmi kapsamında işbirliği protokolü yaptı.

Zürih’ten Medifema’ya tedavi için gelecekler

EGEOLAY/İzmir Özel Medifema Hastanesi, İsviçre’nin Zürih kentinde Türk yatırımcılara ait Medipark Kliniği ile sağlık turizmi kapsamında işbirliği protokolü yaptı.

Zürih’ten Medifema’ya tedavi için gelecekler
11 Aralık 2019 - 14:51
Reklam

Zürih’te yapılan sağlık turizmi kapsamındaki işbirliği protokol törenine;Medipark Kliniği adına sahibi Dr. Mustafa Çavuşoğlu, İzmir Özel Medifema Hastanesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Yiğit ve Genel Müdürü Dr. Özgen Aytaç katıldı.
              
“Hedef İzmir’i sağlık turizminde ön plana çıkarmak”
Sağlık Turizminde İzmir’i önemli bir noktaya getirmeyi hedeflediklerini dile getiren Özel Medifema Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Yiğit, “Medipark Kliniği ile kurumsal yurtdışı ilişkilerimizi geliştirerek sağlık sektöründe daha kapsamlı bir hizmet vereceğiz. Her ay hekimlerimizden birisi Zürih’te yer alan Medipark Kliniği’nde seminer vererek etkin bir danışmanlık süreci oluşturulacak” dedi.
 
“Güçlü hekim kadromuza güveniyoruz”
İzmir Özel Medifema Hastanesi Genel Müdürü Dr. Özgen Aytaç yapılan işbirliğine ilişkin şöyle konuştu;
“Bu işbirliği ile sağlık turizmi kapsamında, İsviçre’de yaşayan Türklerin ve yabancıların tedavileri hastanemizde yapılacak.Özel Medifema Hastanesi İzmir’i sağlık turizminde ön plana çıkarmak için gerekli girişimleri yaparak önemli projeler hayata geçirmeye devam edecek. Bu proje ile kaliteli sağlık hizmeti anlayışımızı daha iyi bir seviyeye getireceğimize inanıyoruz. Güçlü hekim kadromuza da bu anlamda güveniyoruz.”
 
“Güvenli bir tedavi ortamı sunuyoruz”
Özel Medifema Hastanesi’nde tüm branşlarda alanında yetkin ve uzman hekimler tarafındanhizmet verildiğini ifade eden Dr. Aytaç, “Zürih’te işbirliği yapmış olduğumuz Medipark Kliniği ile İsviçre’de verilen sağlık hizmetlerininmaliyetli olması sebebiyle özellikle obezite cerrahisi, diyabet cerrahisi, plastik cerrahi, ameliyatsız varis tedavisi, göz cerrahisi olmak üzere saç ekimi ve diş alanlarında hasta kabulü ve tedavisi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Hastalara kendilerini güvende hissedecekleri bir tedavi ortamı yaşatabilmek için çalıştıklarını vurgulayan Dr. Aytaç “ Yabancı dil bilen personel desteği ile hastalarımızın konaklaması, uçak bileti, VIP araçla ulaşımı sağlanarak  kendilerini güvende hissedecekleri bir ortam oluşturuyoruz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum