MHP'li Osmanağaoğlu: Göztepe-Altay Maçında Yaşananları Kınıyorum

EGEOLAY/EGEOLAY/MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu Dün yaşanan Göztepe-Altay Spor olaylarla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

MHP'li Osmanağaoğlu: Göztepe-Altay Maçında Yaşananları Kınıyorum
Editör: Ege Olay
28 Kasım 2022 - 15:29
Osmanağaoğlu yaptığı açıklamada:
Dün akşam oynanan Göztepe Altay maçında çıkan, İzmir'imize yakışmayan görüntülere sahne olan ve nihayetinde maçın tatil edilmesiyle son bulan olayları çıkartan provokatörleri şiddetle kınıyorum.
İzmir'imizin iki köklü takımının şehrimize kazandırdığı değerleri hiçe sayan, Göztepeli ve Altaylı futbolseverlerin de tepkisini çeken, İzmirli hemşerilerimizin tümüyle reddettiği hadiseleri çıkaranların Türk Adaleti önünde hesap verecek olması hepimizi sevindirmiştir.
Olaylarda yaralandığını bildiğimiz Altaylı sporcumuza ve ağır yaralandığını öğrendiğimiz Göztepeli taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, en kısa sürede eski sağlıklarına kavuşmaları için dua ediyorum.
Üç beş kendini bilmezin sebep olduğu bu olay; bugüne kadar köklü spor kulüpleriyle Türk futboluna sayısız katkıda bulunan güzel şehrimiz İzmir'imizin performansını etkilemeyecek, Türk futbolu ve İzmir kazanmaya devam edecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum