Reklam
Reklam

CHP Buca Adayı Taş o iddialara karşı net konuştu

EGEOLAY/CHP Buca İlçe Başkanlığı seçimleri öncesi örgütün adayı Hacer Taş, bazı basın yayın organlarında çıkarılan adaylıktan çekilme iddialarına karşı net konuştu. Partililerin ve delegelerin haberlere itibar etmemesi gerektiğini ifade eden Taş, “Bu yarışta sadece örgüte ve kendime güvenerek aday oldum. Seçimi kim kazanırsa kazansın tek kazanan partimiz olacaktır” dedi

CHP Buca Adayı Taş o iddialara karşı net konuştu
Editör: Ege Olay
28 Aralık 2019 - 15:26
Örgütün ortak sesi Hacer Taş’ın Cumhuriyet Halk Partisi Buca İlçe Kongresi öncesi delegelerden aldığı büyük destek üzerine muhalif kesim tarafından algı operasyonu çalışmaları hız kazandı.



Uzun süredir adaylığı kesinleşen Taş’ın seçim yarışından çekileceğine yönelik yapılan açıklamalara karşı net konuşan CHP Buca İlçe Başkan Adayı Hacer Taş şu ifadeleri kullandı: “Ömrümü adadığım Cumhuriyet Halk Partimde, kalbimin ve örgütümün sesini dinleyerek Buca İlçe Başkanlığı için aday oldum. Şimdiye kadar yürüttüğümüz seçim çalışmalarında partililik bilinci ve etik değerleri gözeterek ilkeli bir duruş sergiledim. Bazı basın yayın organlarında belli bir maksada hizmet eden ve demokrasi şöleninde etik değerleri ayaklar altına alarak hazırlan haberleri görüyoruz. Bu haberlere hiçbir partilinin ve delegenin itibar etmemesini rica ediyorum.”



TEK HEDEFİM PARTİ BAYRAĞINI YUKARI ÇIKARMAK

“Bu yarışta sadece örgüte ve kendime güvenerek aday oldum. Hayatını Buca'da geçirmiş bir insan olarak Cumhuriyet Halk Partisi'nin burada ilçe başkanı olmak, bu hedefe yürümek ve partimizin bayrağını daha yukarı taşımak benim öncelikli hedefimdir. Bunun dışında hiçbir beklentim yoktur. Yarın gerçekleşecek seçimlerde alnımız ak, vicdanımız rahat bir şekilde örgütümüzün karşısına çıkacağız.  Tüm yanıltma girişimlerine inat gerçek bir demokrasi şöleni gerçekleştireceğiz. Seçimi kim kazanırsa kazansın tek kazanan partimiz olacaktır. Seçimden sonra da bir nefer olarak iktidar mücadelemize durmadan sürdürmeye devam edeceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum