Altınordu'dan Moral Yemeği

EGEOLAY/TFF Birinci Lig’de pazar günü deplasmanda Erzurumspor ile karşılaşacak Altınordu’da futbolcular moral yemeğinde bir araya geldi. Kırmızı-lacivertli takım, deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam ediyor. Altınordu, cumartesi günü Erzurum’a giderek kampa girecek.

Altınordu'dan Moral Yemeği
Editör: Ege Olay
15 Ekim 2021 - 17:27
İSTİKLAL SERGİSİ GEZİLDİ
 
Futbolcular, sabah yapılan çalışmanın ardından Kültürpark Atlas Pavyonu’ndaki “Büyük Zaferin 100. Yılına Doğru İstiklal Sergisi” başlığı altında düzenlenen İstikal Sergisi'ni ziyaret etti. Kırmızı-lacivertli futbolcular, akşam da Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın da katılımıyla düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi.
 
Başkan Seyit Mehmet Özkan, milli arayı takımın boş geçirmediğini ve en iyi şekilde çalıştığını belirterek, “Erzurumspor ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde futbolcularımızla moral yemeğinde bir araya geldik. Kuşadası’nda kamp yapıyoruz ama İzmir takımıyız. İzmir’in çok önemli tarihi binası Eyfel Kulesi’ni yapan mimarın yaptığı Konak Pier’deyiz. Biz tabi “iyi futbolcuyu’ en son plana koyduk. Bizim ilk planımızda “iyi insan” var. İyi insan, aynı zamanda farkındalık geliştirici etkinliklerimiz çok önemli, gençlerimizin iyiyi, güzeli, ayırt edebilmesi, iyi yapılan işleri fark edebilmesi, tarihimizi bilmesi çok önemli. Bu anlamda İstiklal Sergisini, sadece A takım değil tüm akademi ligleri takımlarımızla gezmiş olduk.” dedi.
 
Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu da “Oyuncularımızla ilk önce İstiklal Sergisi’ni gezdik. Moral yemeğinde bir aradayız. Milli arayı iyi değerlendirdik. Erzurumspor maçıyla zorlu maçlar serisine başlayacağız. En iyi sonuçları almak istiyoruz” diye konuştu.
 
ALFA SPORCULARI TESTTEN GEÇTİ
 
Öte yandan Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U15, U14, U13 takımları Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nevvar-Salih İşgören Çocuk Hastanesi’nde bir dizi testten geçti. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doç. Dr. Korcan Demir ve heyeti sporcuların boy, kilo ve vücut gelişimlerini inceledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum