AK Parti İzmir'den Karşıyaka Belediyesinin Afişine Tepki!

EGEOLAY AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Dilaver Kişili ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Didem Keseli, Karşıyaka Belediyesi’nin Kadına Şiddetle Mücadele Günü için kullandığı afişe tepki gösterdi.

AK Parti İzmir'den Karşıyaka Belediyesinin Afişine Tepki!
Editör: Ege Olay
22 Kasım 2022 - 10:07
Karşıyaka Belediyesi’nin billboardlara çıktığı reklam afişlerini ve geçmiş dönemde de kullanılan afişleri sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti İzmir Tanıtım ve Medya Başkanı Dilaver Kişili, şu ifadeleri kullandı, ‘’Zihniyet, değişmiyor işte! Dün; Karşıyaka’da ‘Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Sanane’, ‘Anlarsın ya!’ sözlerini yükleyerek kadınlarımızı aşağılayan; özgürlüklere mini etek düzeyinde şaşı bakan CHP zihniyeti; bugün de Kadına Şiddetle Mücadele Günü için eril bir dil kullanmış! Sonuç şu; ‘CHP kafasında reklâmın sınırı yok! Cinsiyetçi yaklaşım her şartta mübah! Toplumsal denge, değer, ahlâk hak getire! Kaş yapayım derken göz çıkarmakta mahirler!’ Toplumsal dayanışmanın cinsiyet üstü olduğunu asla anlayamayacaklar! Şiddetle mücadele de buna dâhil!’’
AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Didem Keseli ise, ‘’Hüseyin Mutlu Akpınar’dan Cemil Tugay’a değişmeyen bir gelenek, kadınlar üstünden ucuz popülist ifadelerle hoş görünme çabası! YEMEZLER.’’ diyerek tepki gösterdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum