Ücretsiz Tiyatro Günleri Sahne Tozu Tiyatrosu'nda devam ediyor

EGEOLAY/Sahne Tozu Tiyatrosu, İzmir’in prestijli markalarıyla Ücretsiz Tiyatro Günleri’ni gerçekleştiriyor. Sahne Tozu Tiyatrosu, zengin tiyatro repertuarında bulunan birbirinden keyifli oyunları her pazar saat 14.00’te İzmirli tiyatroseverler ile buluşturuyor.

Ücretsiz Tiyatro Günleri Sahne Tozu Tiyatrosu'nda devam ediyor
Editör: Ege Olay
12 Kasım 2022 - 14:03
Ekim ayından bu yana her pazar devam eden Ücretsiz Tiyatro Günleri’ne Otokoç markası da sponsor oldu. Otokoç İzmir Fiat şubesinin katkılarıyla gerçekleşen ‘Başroldeki Kadınlar’ temsili yoğun ilgi gördü. Ayakta alkışlanan oyun sonrası sahneye davet edilen Sahne Tozu Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Çağlar İşgören, Otokoç markasına teşekkürlerini sundu. Ardından plaket takdimi için Otokoç İzmir Fiat Şube Müdürü Candemir Türker ve satış müdürü Banu Selçuk’u sahneye davet etti.
İşgören, Ücretsiz Tiyatro Günleri sayesinde daha çok İzmirli tiyatrosevere ulaşılmasından dolayı mutluluklarını dile getirdi ve tüm İzmirlileri her pazar tiyatroya davet etti.
Sahne Tozu Tiyatrosu “Ücretsiz Tiyatro Günleri” sezon boyunca her pazar günü devam edecek. Ayrıntılı bilgi www.sahnetozu.com adresinden veya 0 232 445 20 33 no’lu telefondan alınabiliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum