Reklam

Mr Usta İzmir'de hizmet vermeye başladı

EGEOLAY/Alanında uzman ve profesyonel ustalarıyla tesisat, tamirat, taşınma, montaj, kuru temizleme, koltuk yıkama, renovasyon gibi özel uzmanlık gerektiren hizmetleri hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıcılarına sunan teknoloji şirketi Mr Usta, İstanbul ve Ankara’nın ardından İzmir’de de hizmet vermeye başladı; bu yaz Bodrum’da da temizlik, altyapı, renovasyon gibi birçok kategoride yazlık hizmetleri sunacak.

Mr Usta İzmir'de hizmet vermeye başladı
Editör: Ege Olay
25 Mayıs 2024 - 14:24

Mr Usta kalitesi, sabit fiyat politikası ve kredi kartına taksit avantajıyla İzmir’de ve Bodrum’da kullanıcılarla buluşacak.

Dubai'de edindiği bilgi birikiminin ardından Türkiye’de faaliyete geçen Mr Usta, işinde uzman ustalarıyla kaliteli ve güvenli bir hizmet deneyimi yaşatıyor. Mobilya montaj, tesisat, elektrik, yerinde cep telefonu tamiri, klima, halı & koltuk yıkama, kombi hizmetlerinin yanı sıra tüketicinin ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak renovasyon, banyo yenileme gibi butik proje çözümler de sunan Mr Usta; hizmetlerini İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir ve Bodrum’da da sunmaya başlıyor. 

Enflasyonun her geçen gün daha da fiyat dalgalanmalarına yol açtığı hizmet sektöründe Mr Usta, hizmet alınan semte veya kişiye göre değişmeyen sabit fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Nitelikli usta aramalarına son vererek kullanıcılarına keyifli bir hizmet deneyimi sunan Mr Usta, kredi kartına taksitlendirme imkânıyla da kolaylık sağlıyor.

“Kaliteli hizmet ihtiyacını gördük ve güçlü bir ekip oluşturduk”

Gün geçtikçe verdikleri hizmetin kapsamını genişlettiklerini kaydeden Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, Usta faktörünün merkezde olduğu hizmet sektöründe en önemli sorunların; ustaların yetkinliklerinin yetersizliği, yaşanan problemlerde muhatap bulamamak ve belirlenen zamanda kaliteli hizmet alamamak olduğunu gözlemledik. Burada yola çıkarak güçlü sistem ve bir alt yapı kurduk. 2022 yılında İstanbul’da faaliyete başladık, kısa sürede hizmet ağımızı hızla büyüttü ve hizmetlerimizi Ankara ile buluşturduk. Çözüm sunduğumuz kategorileri ve  şehir sayımızı artırma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi de profesyonel ustalarımızı ve hizmetlerimizi İzmir ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı. 

 

“İyi hizmet anlayışını Türkiye yaymak istiyoruz’’

Mr Usta, kendi bünyesinde yer alan ustalarla hizmet veriyor, ustalar aynı zamanda Mr Usta Akademi’den eğitim alarak sertifikalandırılıyorlar. Çözüm ortakları olarak konumladıkları ustalarla birlikte, büyük bir titizlikle çalıştıklarını belirten Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, “Sunduğumuz profesyonel hizmetin yanı sıra en önemli farkımız fiyatlandırma politikamız. Biz her hizmet için sabit bir hizmet bedeli üzerinden çalışıyoruz. Yani kişiye veya hizmet alacağınız semte göre fiyat değişmiyor. Hizmet alacak kişi, sistem üzerinden istediği hizmetin detaylarını giriyor, belirlenen fiyatı sistemden kredi kartı ile ödüyor, devamında da yine sistem üzerinden belirlediği gün ve saatte ustalar geliyor, hızla işlemi gerçekleştirerek süreç tamamlanıyor. Türkiye büyüyen ve genç bir pazar, yatırım yapmak için değerli bir ülke. Bu yüzden, bizim Türkiye için hayallerimiz de planlarımız da büyük.” dedi.

“Bodrumda’ki yazlıkçılar da Mr Usta hizmetleriyle buluşacak”

Bu sezon Bodrum'da özel hizmet sunacak olan Mr Usta, yazlık bakımlarıyla adından söz ettirecek. Genel temizlik, tesisat ve elektrik alt yapılarının kontrollerini içeren yazlık açılış paketi kullanıcıların tatil süresince sürpriz problemlerle karşılaşmasını önleyecek. Yazlık temizlik paketleri ise evlerin toplu temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 5 ve 10'lu paketler halinde sunulacak. Yani yazlıkta olduğunuz sürece temizliği Mr Usta yapacak. Ayrıca, kuru temizleme, koltuk yıkama, tekne temizliği, boya badana, elektrikçilik ve lostra gibi hizmetler de yazlıkçılara sunulacak hizmetler arasında yer alıyor. Yenileme isteyenler içinse mimari proje desteği, uygulama ve tadilattan oluşan renovasyon ve tadilat hizmetleri verilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum