Konak'a Güç Veren Başkan, Abdül Batur

Sercan ÇETİN-EGEOLAY/Dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir mesele haline gelen  (Kovid 19) Koronavirüs salgınına karşı ülkemiz ulusal bir mücadele veriyor.

Konak'a Güç Veren Başkan, Abdül Batur

Sercan ÇETİN-EGEOLAY/Dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir mesele haline gelen  (Kovid 19) Koronavirüs salgınına karşı ülkemiz ulusal bir mücadele veriyor.

Konak'a Güç Veren Başkan, Abdül Batur
05 Nisan 2020 - 17:46

İzmir'de bu mücadeleyi önemsiyor.İl merkezinden ilçesine,beldesinden mahallesine kadar her birim gerekli tedbiri almış durumda.
Konak Belediyesi de korona virüs salgını ile mücadele kapsamında aldığı her tedbiri 113 mahalle'de de uyguluyor.
İlçe'de adeta temizlik seferberliği başlatan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur,korona ile mücadelede en ön cephede vazifesini sürdüren belediye çalışanlarının, temizlik ve dezenfektasyon çalışmalarını yerinde inceliyor.
 ''Kenti temiz tutacağız, kenti temiz tutarak bu hastalıkla başa çıkacağız'' diyen Başkan Batur,yaklaşık 1 aylık süre zarfında yapılan insan odaklı hizmetlerle kent'te yaşayan saf ve temiz beklentileri olan insanlardan tam not alıyor.
Belediyecilik tecrübesi olan başkan bey'in özellikle bu süreçte yapmış olduğu hizmetlerin hepsini buradan deklare etsem kitaplara sığdıramam..
Zira zamanını kendi çıkarları üzerine değil toplum yararını gözeterek iyi geçiren bir belediye başkanı var konağın.
Hakikaten zamanı değerlendirmek çok önemlidir. Özellikle yaşadığımız şu günlerde..
Yaşamı biz mi değiştiririz ?
Yaşam bizi mi değiştirir ?
bilemem ama eğer zamanı iyi yönetebilirsek biz yaşamı değiltirebiliriz.
Tabela da,billboard'da direk reklamlarında kısaca algıda belediye başkanı olduklarını gösterenler
bence Abdül beyi örnek alsınlar..
Hiç bir siyasi görüş ayırmaksızın her vatandaşımızın isteklerini,sorunlarını dinleyip,çözüme kavuşturulması noktasında elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan bir belediye başkanı olursanız bu halk sizi başına taç eder.
Her kent'te olduğu gibi Konak'ta da belirli sorunlar olabilir ama önemli olan vazgeçmemektir.2035 yılında Konak değişir mi ? istenilen seviyeye gelir mi ? bilemem ama tek hayalimiz çok ta zor olmayan Konağın sorunlarının düzeltilmesidir..Kendisi de ilçenin sorunlarını en aza indirmeye yönelik tüm enerjisini harcamaktadır..
Başkan bey 1.yılını doldurdu ve bana göre bu güzel ilçe'ye güç verenler ünvanını haketti.
Ne diyelim yolu,bahtı açık olsun..

YORUMLAR

  • 0 Yorum