CHP Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açılıyor

EGEOLAY/Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay’ın Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yarın gerçekleştirilecek.

CHP Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açılıyor
Editör: Ege Olay
23 Şubat 2024 - 15:18
31 Mart yerel seçimleri öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkanı adayı Mustafa Günay, Yalı mahallesi Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunan merkez seçim bürosunun açılışını yarın saat 14.30’da yapacak.
Başkan Günay, “ Yalı, Atatürk, Yelki, Mahalleleri olmak üzere toplam 3 mahallemizde seçim bürolarımız hazır, Seçim bürolarımızı belirlendik ve giydirme işlemleri tamamlandı. Aracımızı giydirme işlemi de tamamlandı. İlk açılışımızı Yelki Seçim Büromuzdan başlattık. Şimdi de Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi’mizi Yalı Mahallesi’nde açacağız. Ardından 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Siyasi Partilerimizi ve Başkan adaylarına nezaket ziyaretinde bulunduk. Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla bir araya geldik. Onların Güzelbahçe ile ilgili fikir ve düşüncelerini aldık. Biz tüm Güzelbahçelilerin ortak aklıyla, talep ettikleri işleri yapacağız. Güzelbahçelilerin istemediği hiçbir şeyi yapmayacağız. Tüm çabamız daha güzel bir Güzelbahçe yaratmak. Ekibimizle birlikte bunun için çalışıyoruz. Yarın büyük bir şölenle Merkez seçim büromuzu açacağız. Bu şölene tüm Güzelbahçeli halkımızı davet ediyorum. Gelin bu demokrasi şöleninde bir olalım, birlik olalım, hep birlikte Güzelbahçemizi daha da güzelleştirelim” diye konuştu.
CHP Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi, yarın (24 Şubat 2024) saat 14.30’da Yalı mahallesi Mithatpaşa caddesi No: 566 adresinde açılışı gerçekleşecektir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum