Reklam

Altınordu: Bileğimizin Gücüyle Ligde Kaldık

EGEOLAY/Spor Toto 1. Lig’de sezonun bitmesine bir hafta kala ligde kalmayı garantileyen Altınordu’da kaleci Ali Emre Yanar, diğer maçlardan umut beklemeden, bileklerinin hakkıyla ligde kaldıklarını söyledi.

Altınordu: Bileğimizin Gücüyle Ligde Kaldık
Editör: Ege Olay
16 Mayıs 2022 - 10:57
Altınordu TV’ye açıklamalarda bulunan başarılı file bekçisi, bundan üç ay önce ‘Altınordu, ligden düştü’, ‘Altınordu, bu sezonu bıraktı’ yorumları yapıldığını hatırlatarak, “Biz çok çalıştık, asla pes etmedik. Balıkesirspor maçını kazanarak ligde kalmayı garantiledik. Tüm takım arkadaşlarımla beraber mutluyuz, gururluyuz, onurluyuz. Sezon içinde kimseden medet ummadık, her zaman kendimize odaklandık, kendi işimizi kendimiz bitirdik. Asla diğer maçlardan umut beklemedik. Alnımızın akıyla, bileğimizin gücüyle bu ligde kalmayı garantiledik” diye konuştu.
 
ALAATTİN EFE PESLAN’I UNUTMADI
 
Öte yandan Altınordu’nun başarılı file bekçisi Ali Emre Yanar, geçtiğimiz hafta içinde hayatını kaybeden Altınordu Çine Futbol Okulu sporcularından Alaattin Efe Peslan’ı da unutmadı. Yanar, “Balıkesirspor maçı öncesinde genç kardeşimiz Alaattin Efe Peslan’ın vefatını öğrendiğimizde çok üzüldük. Taraftarımız da tribünlerde onun için pankart astı. Bu maçı kazanarak ligde kaldık ama içimizde buruk bir sevinç var. Alaattin kardeşimiz ayrıldı, o bir melek oldu. Tüm sevdiklerine ve ailesine başsağlığı diliyorum” diye konuştu.
 
BOLUSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI YARIN BAŞLIYOR
 
Diğer yandan Balıkesirspor galibiyetinin ardından izin yapan futbolcular, çarşamba günü İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yapacağı çalışma ile Boluspor maçı hazırlıklarına başlayacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum